Na co zwrócić uwagę przy zakupie IPTV

Jeśli chodzi o wybór usługi IPTV, może być konieczne trochę badań. Oto rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem dostawcy IPTV:

  • Opcje płatności
  • Liczba połączeń
  • Zapewnione kanały
  • Dostępność EPG
  • Cena $
  • Kompatybilność z VPN
  • Obsługa klienta

Istnieją dosłownie tysiące opcji przesyłania strumieniowego IPTV. Wiele z nich zapewnia podobną strukturę i treść, ale nie wszystkie usługi są takie same.

IPTV EPG

Podczas wyszukiwania dostawcy należy szukać opcji płatności.

Ze względu na niepewność tych aplikacji, TROYPOINT zawsze sugeruje płacenie za usługi IPTV z miesiąca na miesiąc. W ten sposób, jeśli twój dostawca przejdzie w tryb offline lub znajdziesz lepszego, nie zostaniesz przywiązany.

Dla tych, którzy chcą pozostać całkowicie anonimowi przy zakupie usługi IPTV, zalecamy użycie Blur.

Abine Blur to bezpieczny i anonimowy sposób dokonywania płatności online i zachowania bezpieczeństwa tożsamości!

Inną rzeczą do rozważenia przy wyborze usługi jest liczba połączeń, które oferuje. Czasami użytkownicy mogą oglądać IPTV na maksymalnie pięciu urządzeniach jednocześnie, podczas gdy inni zezwalają tylko na jedno. (Często różne pakiety są dostarczane z opcjami połączenia i ceny)

Usługi IPTV są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, a ceny mogą się różnić. Jednak zwykle wynoszą one od 5 do 20 USD miesięcznie, oszczędzając użytkownikom setki dolarów rocznie.

Niektóre z droższych opcji mogą zapewniać dodatkowe korzyści, takie jak VOD (wideo na żądanie), całodobowa obsługa klienta i inne.

Jedną z bardziej popularnych zalet droższej usługi IPTV jest działająca EPG. EPG lub elektroniczny przewodnik po programach umożliwia użytkownikom wcześniejsze wyszukiwanie programów i wyszukiwanie treści.

Jest to podobny przewodnik do tych dostępnych z dekoderem telewizji kablowej lub DISH / Direct TV, ale za ułamek kosztów!

Wiele firm oferuje użytkownikom możliwość przetestowania swojego produktu w bezpłatnej wersji próbnej. Zawsze sugeruję przetestowanie dowolnej usługi IPTV przed zakupem, aby upewnić się, że odpowiada ona Twoim potrzebom.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *